Aby aj naše deti mali na čo spomínať / Súťaž

nedeľa, septembra 10, 2017

Skončilo leto a my budeme tráviť viac času doma. Jeseň milujeme, ak je ovšem krásna a slnečná. Upršané dni a  sychravé počasie sú s deťmi veľmi náročné, no leto bolo pestré a naše deti majú na čo spomínať po celý rok. Ak by náhodou nie, tak žiaden problém. Zahráme si spoločenskú hru. Spoločnosť Figaro, spolu s výrobcom stolových hier Dino, vytvorili krásnu spoločenskú hru Aby aj naše deti mali na čo spomínať.  Počas hrania hry si zacestujte po Slovensku. Objavíte krásne hrady, prírodu, mestá a umenie. Môžete cestovať pešo, autom, alebo na motorke. 
Hra prináša veľkú zábavu. Cestujete a môžete si aj zarobiť. Skvelé nie? No jasnačka, že aj míňať budete.  Počas hry sa naučíte  samostatne rozhodovať a prehĺbite si miestopisné znalosti. 
Cieľom hry je navštíviť 12 rôznych miest na Slovensku a dobre hospodáriť so svojimi financiami. Vyhráva ten, kto má na konci hry najviac peňazí. 
My dve sme si ju zahrali a je naozaj skvelá! Asistovali nám Lea a Teo, takže občas figúrky lietali kade tade a herné peniaze dokonca aj dobre chutili (smiech). 
Na každej kartičke máte informácie o danom mieste, takže sa skutočne čo to nové aj dozviete. 
Hra je určená pre dospelých a deti od 7 rokov :-)

Aby aj naše deti mali na čo spomínať, je stolová hra pre veľkých aj malých. Môžete ju mať aj vy.
Buď si zasúťažíte s Figarom presne TU (dokonca môžete vyhrať aj perfektné auto Hyundai i30 kombi), alebo  máme jednu hru pre vás aj my, bez toho auta, samozrejme (smiech).
Podmienky:

1. Buďte FB fanúšikom  značky Figaro a Dvoch matiek.

2. Do komentu, tu na blogu nám napíšte vašu cestovateľskú, slovenskú srdcovku ( hrad, zámok, mesto, miesto a pod.)  

3. Zdieľajte túto súťaž na FB.

4. Nechajte nám v komente na seba kontakt, v podobe emailu.

Súťažiť môžete do nedele 17.9. Výhercu vyberieme v pondelok  18.9. Veľa šťastia :-) 


vaše hravé 

You Might Also Like

9 komentárov

Populárne príspevky

Kolekcia ĽÚBIM ŤA

ZOBERPREČ

ZOBERPREČ